Z życia ZSP Aktualności

ZSP jest kobietą!
8 marca 2016

O tym, że ZSP jest kobietą z pewnością mogłyby 8 marca i nie tylko przekonywać płeć męską bohaterki kultowej „Seksmisji”. Ale panów z Zespołu Szkół Politechnicznych nie trzeba. Oni doskonale wiedzą, że ZSP kobietami stoi…
A tak na poważnie. Mężczyźni ZSP jak zawsze pokazali klasę i 8 marca złożyli żeńskiej części naszej społeczności szkolnej najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet. Każda z Pań mogła poczuć się tego dnia naprawdę wyjątkowo. W salach lekcyjnych, na korytarzach i boisku szkolnym, podczas lekcji oraz przerw wyczuwało się świąteczną atmosferę. Panowie z Samorządu Uczniowskiego częstowali niewiasty słodkościami oraz wręczali przepiękne róże, tak jak koledzy swoim koleżankom z klas. Panie nauczycielki oraz panie z administracji i obsługi uraczone zostały przez swoich kolegów nauczycieli tortem oraz dawką humoru – niezapomnianym występem kabaretowym.
To był kolejny udany dzień w ZSP, świadczący o tym, że nasza społeczność szanuje się i darzy życzliwością.

Skip to content