Uczniowie pierwszej klasy turystycznej wrócili właśnie z wycieczki po Gdańsku i Sopocie, na którą wybrali się pociągiem.
czytaj dalej
W dniu 29 maja w auli szkolnej odbyło się spotkanie podsumowujące 4 - letni projekt "Wiemy, co jemy".
Wśród [...] czytaj dalej
Drużyna Zespołu Szkół Politechnicznych w składzie: Paweł Gubański (4TS), Antoni Walewski (3TS) oraz Adam Łabęda (3TS) zajęła II miejsce w Wojewódzkim Konkursie [...] czytaj dalej
W słoneczny czwartek 23 kwietnia, uczniowie klas technikum wybrali się wraz z opiekunami do Wrocławia aby podziwiać piękno architektury tego miasta oraz zwiedzić wystawę Body [...] czytaj dalej
Uczniowie klas o profilu samochodowym wzięli udział w wycieczce do Poczdamu i Berlina. W drodze do stolicy Niemiec wycieczkowicze zatrzymali się w Poczdamie, gdzie zwiedzili malowniczy [...] czytaj dalej
W dniach 13-14 kwietnia grupa blisko czterdziestu uczniów naszej szkoły wybrała się na wycieczkę dydaktyczną do Kłodzka.
Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego w Kształceniu Zawodowym dla uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia, odbył się w dniu dzisiejszym - 14.04.2026 r. - w [...] czytaj dalej
W dniu 30 marca 2026r. w szkolnej auli odbyło się spotkanie z Mirosławą Skitek - prezes Stowarzyszenia Chorych na Czerniaka oraz ze specjalistą w dziedzinie znamion skóry - Iloną [...] czytaj dalej
To ostatnie chwile na wybór szkoły ponadpodstawowej przez ósmoklasistów. Wybór Zespołu Szkół Politechnicznych, a w nim technikum lub szkoły branżowej to strzał w dziesiątkę [...] czytaj dalej