ZSP BOOK CLUB
18 listopada 2023
Od października w naszej szkole działa ZSP BOOK CLUB.
Nie jest to zwyczajny klub książki. Jego członkowie w danym miesiącu czytają samodzielnie wyznaczone dzieło w języku angielskim, a później podczas spotkań dyskutują o fabule, postaciach i wątkach oraz cytują swoje ulubione fragmenty. Uczniowie nie tylko poznają ciekawe teksty, ale także szlifują język angielski.
Pierwsze anglojęzyczne spotkanie klubu dotyczyło książki autorstwa Sir Arthura Conana Doyle’a pod tytułem    „Sherlock Holmes. Short Stories”.
Opiekun klubu Pani Monika Wawrzyniak zaprasza wszystkich, którzy mają ochotę spróbować swoich sił w literaturze anglojęzycznej do dołączenia do klubu.
O swoich działaniach ZSP BOOK CLUB będzie  informował na stronie szkoły w zakładce Z ŻYCIA ZSP/KOŁA ZAINTERESOWAŃ.