Z życia ZSP Aktualności

Żegnaj szkoło…
26 czerwca 2017

Po wyczerpującym okresie nauki 23 czerwca uczniowie naszej szkoły udali się na zasłużone wakacje. Uczniowie klas I, II, III technikum oraz klas I i II zasadniczej szkoły zawodowej tradycyjnie otrzymali świadectwa promocyjne. Dzień ten był jednak szczególnie uroczysty dla 115 absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 3, którym podczas gali w szkolnej auli pani dyrektor i wychowawcy wręczyli świadectwa ukończenia szkoły. Wielu z nich z pewnością podejmie naukę w naszym Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych. Jako wykwalifikowani fachowcy zasilą szeregi pracowników aż w 17 zawodach, w których się kształcili.

Wraz z młodzieżą Zespołu Szkół Politechnicznych koniec roku szkolnego celebrowali przewodniczący Rady Powiatu Śremskiego Piotr Ruta oraz radny Rafał Hejne. Dyrektor szkoły Wisława Frydryszak złożyła gratulacje wszystkim uczniom, a w szczególności tym, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz godnie reprezentowali szkołę w różnorodnych konkursach oraz przedsięwzięciach. Swoim podopiecznym gratulowali także wychowawcy, którzy po raz ostatni w mijającym roku szkolnym spotkali się ze swoimi wychowankami, aby podsumować 10 miesięcy pracy, wręczyć im świadectwa oraz życzyć udanych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Nowy rok szkolny zaczynamy już 4 września!

Do zobaczenia!

Skip to content