Z życia ZSP Aktualności

Zapraszały na Galę Mody, Urody i Smaku
20 kwietnia 2016

W środę 20 kwietnia uczennice klasy 3wb wybrały się na śremskie targowisko, aby zaprosić mieszkańców powiatu do naszej szkoły na Galę Mody, Urody i Smaku, która odbędzie się już 23 kwietna w auli ZSP!!!

Dziewczęta z wielkim zaangażowaniem rozdawały śremianom ulotki dotyczące zbliżającej się gali, częstując wypieczonymi w szkolnej pracowni gastronomicznej ciasteczkami.

Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem lokalnej społeczności, która mamy nadzieję odwiedzi naszą rozwijającą się szkołę.

Zapraszamy wszystkich serdecznie od godz. 10.30 na pokazy mody, prezentacje fryzur, kosmetyków, fitness, bezpłatne badania wad postawy i stóp oraz do skosztowania specjałów z naszej pracowni gastronomicznej.

Do zobaczenia w sobotę 23 kwietnia!!!

Skip to content