Z życia ZSP Aktualności

Wielkie serca Wolontariuszy ZSP
12 października 2023

Wolontariusze Zespołu Szkół Politechnicznych chętnie i aktywnie włączają się w różnorodne akcje charytatywne. Tym razem10 października 2023 roku odwiedzili pensjonariuszy Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Śremie.

Wizyta miała na celu zapewnienie odrobiny radości i uśmiechu pacjentom oraz umożliwienie naszym uczniom przeżycia niesamowitego doświadczenia. Po przybyciu na miejsce, uczniowie zostali serdecznie przywitani przez personel placówki oraz mieszkańców. Następnie, odbył się pokaz mody ślubnej, który przygotowaliśmy specjalnie na tę okazję. Nasze modelki prezentowały piękne suknie ślubne, a atmosfera była naprawdę magiczna. Pacjenci z uśmiechem na twarzach cieszyli się tym wyjątkowym wydarzeniem.

Po pokazie mody przyszedł czas na rozdawanie maskotek, które wcześniej zebraliśmy w naszej szkole. Nasza społeczność uczniowska była niezwykle hojna i przekazała wiele miłych pluszowych przyjaciół. To był wzruszający moment, kiedy widzieliśmy uśmiechy na twarzach pacjentów, którzy otrzymali maskotki.

Wizyta w zakładzie opiekuńczym w Śremie była wyjątkowym doświadczeniem zarówno dla naszych uczniów, jak i dla mieszkańców placówki.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego wydarzenia oraz naszym uczniom za ich hojność i wsparcie.

Ta wizyta przypomniała nam, jak ważne jest niesienie pomocy innym oraz jak małe gesty mogą wprowadzić ogromną radość do życia innych ludzi. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję powtórzyć to wydarzenie w przyszłości w ramach stałej współpracy szkoły z placówką.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym i cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego niezapomnianego dnia.

Skip to content