Warsztaty wizażu
23 stycznia 2023

Dziewczęta z klasy 1TF miały przyjemność wziąć udział w warsztatach z wizażu. To już kolejna grupa uczennic, które pod okiem doświadczonej makijażystki pani Moniki Wasielewskiej uczyły się i doskonaliły techniki makijażu na każdą okazję. Pasjonatki wizażu podczas szkolenia nauczyły się dobierania podkładu do danego rodzaju cery oraz dobierania kosmetyków do urody danej klientki. Ponadto podczas szkolenia uczennice zapoznały się z trendami makijażowymi 2023 oraz poznały i doskonaliły techniki poprawnego wykonywania makijażu.
Każda z uczennic wykonała profesjonalny makijaż na modelce oraz uzyskała certyfikat ukończenia szkolenia.
Poziom warsztatów dostosowany był do umiejętności młodych adeptek fryzjerstwa, a nabyte umiejętności sprawdzą się podczas wykonywania makijażu na własne potrzeby.