Z życia ZSP Aktualności

Walentynki w ZSP
14 lutego 2019

W miniony wtorek (14 lutego br.) jak co roku uczniowie w radosnych nastrojach obchodzili Walentynki. Samorząd uczniowski wspólnie z pielęgniarką szkolną oraz śremskim Sanepidem przygotował dla całej społeczności szkolnej krótki program artystyczny. Uczniowie zainscenizowali komediowy występ “Randki w ciemno”, a zwycięskie pary otrzymały nagrody w postaci zaproszenia na kawę i ciasto do restauracji Lascada. Na scenie szkolnej auli pojawił się również pokaz Młodzieżowej Mody Ulicznej autorstwa Kamila Cieślaka. Uczniowie bawili się świetnie, a każdy z nich, który posiadał element czerwonego stroju otrzymał słodki upominek.

 

A na poważnie w ramach akcji “Bezpieczne Walentynki” uczniowie obejrzeli film oraz uzyskali informacje dotyczące zagrożeń związanych z HIV i AIDS.

Skip to content