Z życia ZSP Aktualności

W Dniu Chłopaka…
1 października 2015

W Dniu Chłopaka (obchodzonego tradycyjnie 30 września) społeczność naszej szkoły świetnie bawiła się podczas zajęć integracyjnych zorganizowanych na boisku szkolnym przez Samorząd Uczniowski.

Konkurencje skierowane były głównie do mężczyzn (z racji ich święta) oraz pierwszoklasistów. Najmłodsi uczniowie ZSP świetnie poradzili sobie ze zmianą koła na czas, ubijaniem jajek i zaplataniem francuskiego warkocza. Wykazali się również bardzo dobrą znajomością stolic państw oraz doskonale odczytali rysunek techniczny, według którego utworzyli imitację muru.

Chętni mogli sprawdzić swoje umiejętności taneczne w rytmach Zumby.

Słodkie były nie tylko życzenia dla chłopaków, ale także placki upieczone dla nich w szkolnej pracowni gastronomicznej.

Skip to content