Z życia ZSP Aktualności

Święto Edukacji!
16 października 2019

Dzień Edukacji Narodowej to święto uczniów, nauczycieli i pracowników oświaty.

W naszej szkole wspólne świętowanie rozpoczęliśmy już w piątek 11 października. Samorząd Uczniowski  zaprosił swoich pedagogów i pracowników szkoły do auli, w której uraczył zgromadzonych słodkim poczęstunkiem oraz programem artystyczno-konkursowym. Życzenia wraz z pysznym tortem złożyła nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi także Rada Rodziców ZSP. Dzień Edukacji Narodowej to również okazja do wspomnień, których nie zabrakło podczas wieczornego spotkania emerytowanych pracowników naszej szkoły z obecnymi.

Przez kilka dni uczniowie ZSP składali swoim wychowawcom i nauczycielom wyrazy sympatii oraz uznania. 

Nauczyciele, którzy za pracę w roku szkolnym 2018/2019 zostali nagrodzeni przez panią dyrektor Wisławę Frydryszak, odebrali wyróżnienia podczas powiatowych obchodów DEN w Zespole Szkół Ekonomicznych 15 października 2019 r. Nagrodzonym dyrektorom i nauczycielom pogratulował Starosta Śremski Zenon Jahns, życząc im satysfakcji z wykonywanej pracy. Podkreślił on także rolę edukacji na każdym etapie rozwoju gospodarczego kraju.

Zdjęcia z powiatowych obchodów DEN na: http://www.powiat-srem.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=0&subsub=0&menu=3&artykul=1517&akcja=artykul

Skip to content