Z życia ZSP Aktualności

Święta Bożego Narodzenia w ZSP
22 grudnia 2022

Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny, przepełniony pokojem i miłością, czas wzruszeń i refleksji. W naszej szkole w ten przepiękny czas oczekiwania na Boże Narodzenie wprowadziła całą społeczność szkolną wspólna modlitwa podczas Mszy Świętej oraz jasełka i kolędy, które przygotowali w szkolnej auli uczniowie naszej szkoły. Nauczyciele i uczniowie spotkali się jak każdego roku w grupach klasowych, aby w atmosferze radości i pokoju podzielić się opłatkiem i zapomnieć o szkolnych zmartwieniach, małych i dużych troskach, żeby życzyć sobie zdrowia, szczęścia, miłości bliźniego oraz spokojnych i rodzinnych świąt.

Tego samego życzyli sobie także pracownicy szkoły i emeryci podczas spotkania opłatkowego.

Wszystkim życzymy niosących radość, miłość, spokój i odpoczynek Świąt Bożego Narodzenia, aby duch tych świąt wypełniał każdy dzień nowego roku.

Skip to content