Z życia ZSP Aktualności

Radosne Walentynki w ZSP
13 lutego 2015

W środę 04 lutego br. w auli szkolnej rozpoczęliśmy nasze szkolne świętowanie tegorocznych Walentynek. Wybór daty był nieprzypadkowy – 04 lutego bowiem, 10 dni przed dniem Św. Walentego przypada Światowy Dzień Walki z Rakiem. Dobrze byśmy uświadamiali sobie, że miłość to uczucie, które warto okazywać nie tylko 14 lutego, ale towarzyszy nam ono codziennie.
W radosnym nastroju uczniowie wysłuchali piosenek wykonywanych przez swoich kolegów. Na scenie szkolnej auli młodzież z klas drugich, trzecich i czwartych zaprezentowała swe aktorskie umiejętności w skeczach o tym, jak wkrótce będziemy archiwizowali swoje wspomnienia o ukochanych, o tym jak trudne jest uczucie, gdy kochają się postacie z dwóch różnych światów i tym jak rozwiązywać konflikty pomiędzy kobietą a mężczyzną. Podczas występów rozdawane były zakładki, pocztówki i podkładki z informacjami o HIV i AIDS w ramach akcji: „Bezpieczne Walentynki”.

Skip to content