Z życia ZSP Aktualności

Poznański Salon Maturzystów Perspektywy 2018
12 września 2018

Pierwsza wycieczka w roku szkolnym za nami!
Klasa 4TBS wzięła udział w Poznańskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2018, który odbył się 10 września br. na terenie Politechniki Poznańskiej. Podczas inauguracji gości Salonu przywitał na uczelni profesor Jacek Goc, prorektor Politechniki Poznańskiej. Młodzież uczestniczyła zarówno w spotkaniach z ekspertami OKE w Poznaniu, którzy przybliżali procedury maturalne i omawiali przykładowe zadania z arkuszy, jak i w prezentacjach uczelni. Uczniowie mieli okazję zwiedzić budynek politechniki oraz sale wykładowe i już poczuć się jak studenci.  Po tych szczegółowych informacjach każdy mógł sprecyzować swoje plany, upewnić się jaki jeszcze dodatkowy przedmiot wybrać na maturze, aby móc po skończeniu ZSP kontynuować naukę na uczelniach w całej Polsce.
Teraz została już tylko nauka, aby osiągnąć założony cel! Powodzenia.

Skip to content