Z życia ZSP Aktualności

Podziękowano naszym wolontariuszom…
12 grudnia 2015

Uczniowie naszej szkoły od lat chętnie włączają się w prace na rzecz środowiska lokalnego i nie trzeba ich do tego specjalnie zachęcać. Wielu z nich należy do Szkolnego Klubu Wolontariatu.  Jego członkowie zostali zaproszeni na obchody Jubileuszu 10-Lecia Lokalnego Centrum Wolontariatu, podczas którego spotkali się najaktywniejsi wolontariusze powiatu śremskiego. Nasi wolontariusze otrzymali podziękowania za całoroczną pracę wykonywaną na rzecz szkoły i środowiska lokalnego. Specjalne podziękowania za wieloletnią pracę otrzymała także pani Emilia Bzowy – dotychczasowy koordynator wolontariatu w ZSP.

Więcej informacji na temat szkolnego wolontariatu i ostatnich działań naszych wolontariuszy znajdziecie w zakładce Z ŻYCIA ZSP/ WOLONTARIAT.

Skip to content