“Piknik integracyjny”
16 września 2018
W piątek 14 września br. odbył się w naszej szkole “Piknik integracyjny”. Impreza skierowana była do uczniów pierwszych klas, a jej celem – wspólna zabawa i poznanie się uczniów, którzy rozpoczynają naukę w naszej szkole.
Oprócz konkurencji sportowych – przeciągania liny czy toru przeszkód uczestnicy mogli zaprezentować swoje rozliczne talenty: m.in. literackie. Dużym powodzeniem cieszyły się zajęcia z aerobiku. Zmaganiom młodzieży towarzyszyła muzyka w wykonaniu szkolnego zespołu.
Mimo pochmurnej aury, wszyscy dobrze się bawili. Było wesoło i smacznie – każda klasa, oprócz graficznej prezentacji, przygotowała słodki poczęstunek.
Oby radosna atmosfera, która towarzyszyła nam podczas pikniku, była naszym udziałem przez cały nadchodzący rok szkolny.