Z życia ZSP Aktualności

Piknik integracyjny
16 września 2019

13 września  odbyła się w naszej szkole impreza plenerowa – „Piknik integracyjny”. Od kilku lat w taki właśnie sposób – poprzez zabawę i rywalizację sportową – zbliżamy do siebie uczniów klas pierwszych. Uczniowie 12 klas szkoły branżowej i technikum wraz ze swoimi nowymi wychowawcami zebrali się w samo południe na głównej płycie boiska, by spędzić wspólnie słoneczne piątkowe popołudnie.

Przy suto i słodko zastawionych stołach uczniowie prezentowali piosenki i skecze o nowej szkole, uczestniczyli w zawodach sportowych, ale przede wszystkim mieli okazję lepiej się poznać i porozmawiać w przyjaznej atmosferze. Było gwarno i wesoło. Młodzież chętnie tańczyła zumbę i tłumnie ruszyła do „belgijki”.

 Imprezę zwieńczyło uroczyste pasowanie na ucznia.

Skip to content