Piątkowa projekcja
20 lutego 2017

W piątek 17 lutego odbyła się kolejna projekcja w szkolnym Dyskusyjnym Klubie Filmowym. Tym razem licznie zgromadzona widownia miała okazję zobaczyć film Quentina Tarantino pt. “Kill Bill”. Ten typowy dla znanego z prowokacji wobec klasycznych konwencji filmowych reżyser stworzył swój obraz, wykorzystując stylistykę filmów akcji, teledysku, a nawet klasycznego komiksu, czy japońskiej mangi. Coraz więcej chętnych uczniów, którzy uczestniczą w piątkowych projekcjach,  z zapartym tchem śledziło dynamiczną akcję i swoistą grę z konwencją, typową dla Tarantino.

Kolejny już raz w piątkowe popołudnie uczniowie z ZSP mieli okazję podziwiać mistrzostwo kina. Następne spotkanie na początku marca. Zapraszamy.