Z życia ZSP Aktualności

Olga Rudnicka gościem ZSP
1 lutego 2018

„A mówią, że młodzież nie czyta.” Tak napisała na swoim Facebooku Olga Rudnicka, śremska pisarka, będąca pod wrażeniem spotkania z uczniami naszej szkoły, które odbyło się pod koniec stycznia z inicjatywy młodych czytelników ZSP i opiekuna SKP.

Autorka poczytnych powieści kryminalnych chętnie odpowiadała na pytania młodzieży, dotyczące m. in. jej kariery i warsztatu pracy. Szybko podbiła serca słuchaczy bawiąc ich swoimi opowiastkami z życia zawodowego i prywatnego. Rudnicka udzielała także porad zainteresowanym pisaniem uczniom w myśl zasady „nigdy nie rezygnować z pasji i nie przejmować się krytyką”. Pisarka podpisywała również książki swojego autorstwa przyniesione przez uczestników spotkania oraz egzemplarze ze szkolnej biblioteki.

Książki Rudnickiej zachwycają i bawią rzesze czytelników, tak jak sama autorka, która oczarowała nie tylko uczniów naszej szkoły, ale także ich bliskich, fanów młodej, ale bardzo doświadczonej już gwiazdy współczesnej literatury kobiecej.

Już 13 lutego premiera najnowszej powieści Olgi Rudnickiej „Zbyt piękne”!

Skip to content