Z życia ZSP Aktualności

„Minęła studniówka z wielkim hukiem…”
7 lutego 2018

Tak śpiewają Czerwone Gitary. Minął również huczny bal studniówkowy maturzystów naszej szkoły, który odbył się 26 stycznia, podczas którego bawili się uczniowie klas 4 Technikum Budowlanego, Fryzjerskiego, Samochodowego, Gastronomicznego i Turystycznego wraz z gronem pedagogicznym. 

Przyjazne podwoje otworzył przed nimi Słoneczny Dwór w Książu, a do tańca przygrywał zespół Amigo Band. Zgodnie z obyczajem dyrektor szkoły pani Wisława Frydryszak uroczyście otworzyła bal i złożyła młodzieży życzenia dobrej zabawy. Nie byłoby studniówki bez poloneza, który w tym roku był wyjątkowy nie tylko ze względu na  piękny układ choreograficzny, ale także dlatego, że zaproszono  do tańca panią dyrektor, wicedyrektorów i wychowawczynie: panią Beatę Sarnowską-Czajkę i panią Małgorzatę Smektałę.

Wieczór pełen był niespodzianek – maturzyści z 4TBFS przygotowali zabawny skecz o tym, jak zdaje się egzamin (co mamy nadzieję nie okaże się prorocze), natomiast maturzyści  z 4TGT sympatyczny montaż, w którym z dużym wdziękiem i sympatią sparodiowali swoich nauczycieli.

A później rozpoczęła się zabawa trwająca do białego rana. Wierzymy, że dla wszystkich był to niezapomniany wieczór.

Naszym maturzystom życzymy sukcesów podczas egzaminów i realizacji wszystkich życiowych planów.

 

Skip to content