Z życia ZSP Aktualności

Kolejny sukces Aleksandry Stiller
18 października 2015

Aleksandra Stiller z klasy III Technikum Gastronomicznego odniosła kolejny sukces. Została wyróżniona w XX Wojewódzkim Jubileuszowym Konkursie Recytatorskim Wierszy i Pieśni Patriotycznych, który odbył się 16 października 2015 r. w Teatrze Muzycznym przy ul. Niezłomnych w Poznaniu. Ola otrzymała również list gratulacyjny podpisany przez Prezydenta Miasta Poznania Jacka Jaśkowiaka.

W zmaganiach z zakresu recytacji wzięło udział 27 uczestników, którzy zaprezentowali przygotowane przez siebie utwory. W Jury zasiedli aktorzy teatru muzycznego, którzy oceniali przede wszystkim interpretację utworu, kulturę słowa oraz ogólny wyraz artystyczny.

Po prezentacjach uczestnicy konkursu oraz goście honorowi zasiedli do uroczystego obiadu.

Gratulujemy Oli oraz życzymy dalszych sukcesów.

a

a

Skip to content