Z życia ZSP Aktualności

Kolejne sportowe sukcesy uczniów ZSP
30 września 2015

Jedenaścioro uczniów reprezentowało naszą szkołę w Finale Rejonu Poznań Teren Wschód w ramach Indywidualnych Mistrzostw Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce, które odbyły się 30.09.2015 r. na stadionie SL “Olimpia” w Poznaniu. Dzięki znakomitemu występowi awans do zawodów wojewódzkich uzyskali: Wiktor Borysewicz, który w biegu na 3000 m zajął II miejsce oraz Beata Wachowicz, która w pchnięciu kulą uplasowała się na miejscu III.

Bardzo dobrze zaprezentowała się też sztafeta szwedzka dziewcząt w składzie: Dominika Tajcher, Natalia Leśniak, Emilia Genderka i Zuzanna Malusiak. Dziewczyny wywalczyły III miejsce. Na pochwałę zasługuje także rezultat Zuzanny Malusiak w biegu na 400 m, w którym zajęła IV miejsce oraz występ Kacpra Skiery w rzucie oszczepem, który rezultatem 38,76 m zajął V miejsce.

Finały wojewódzkie odbędą się 07.10.2015 r. również na stadionie w Poznaniu.

iiiiiiiiiiiii

Skip to content