Z życia ZSP Aktualności

Integracyjny festyn dla uczniów klas pierwszych
9 września 2017

Już po raz drugi w naszej szkole odbył się festyn skierowany do uczniów klas pierwszych, którego celem jest integracja młodzieży rozpoczynającej naukę w ZSP.

W piątek 8 września uczniowie wspólnie bawili się przy akompaniamencie muzyki szkolnego zespołu, biorąc udział w konkursach sportowych, plastycznych oraz w „Mam talent”. Rywalizacja klasowa była zacięta, ale odbywała się zgodnie z zasadami fair play oraz dobrej zabawy. Każda klasa pierwsza przygotowała słodki poczęstunek, który nie tylko pięknie się prezentował, ale umilił wszystkim czas integracji. Chętni uczniowie mieli również okazję, by wspólnie poćwiczyć na zajęciach aerobiku.

Na szczęście dopisała pogoda i w miłej atmosferze uczniowie spędzili piątkowe popołudnie, mając okazję lepiej się poznać.

Skip to content