Z życia ZSP Aktualności

Inauguracja nowego roku w Szkolnym DKF-ie
13 stycznia 2020

W ubiegły piątek br. odbyła się kolejna projekcja w Dyskusyjnym Klubie Filmowym, który od kilku lat działa w naszej szkole i ma grono stałych bywalców, uczniów zainteresowanych kinem.  Nowy rok 2020 został zainaugurowany filmem Toma Tykwera „Niebo”.  To obraz uznany za wybitny zarówno przez widzów jak i międzynarodową krytykę. Niezwykły, pełen zwrotów akcji scenariusz (autorstwa Krzysztofa Kieślowskiego), który mimo pozorów kina sensacyjnego głównym motywem uczynił miłość – niespodziewaną i zaskakującą dla bohaterów, młodego włoskiego policjanta i nauczycielki j. angielskiego oskarżonej o działalność terrorystyczną.

Młodzi widzowie docenili kunszt aktorski i dali się porwać atmosferze tego wspaniałego obrazu.

Kolejna projekcja w czasie ferii zimowych. Szczegóły na plakatach.

Do zobaczenia!

Skip to content