Z życia ZSP Aktualności

Finalistki konkursu o Powstaniu Wielkopolskim
16 maja 2017

Uczennice naszej szkoły  –  Joanna Wachowicz (4 TB), Beata Wachowicz (4 TB) i Zuzanna Muślewska (3 TGT) – uzyskały tytuły finalistek IX edycji Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim “Tobie Polsko ta Kropla krwi wrzącej”.

Uroczyste podsumowanie tegorocznego konkursu odbyło się 10 maja w  Centrum Turystyki Kulturowej Trakt – Brama Poznania  przy ul. Gdańskiej w Poznaniu.

Każda z  naszych finalistek uzyskała bardzo dobry wynik 35/40 punktów z testu wiedzy.  Zabrakło im tylko jednego punktu do tytułu laureatek. Chłopcy reprezentujący naszą szkołę także byli dobrze przygotowani: Maksymilian Wesołek (3 TBFS) uzyskał 30/40 punktów, a Dawid Poznański z 4 TFS 27/40 punktów.

Uczniowie ZSP kolejny raz potwierdzili, że znają Patrona Szkoły i kultywują pamięć o nim.

Skip to content