Z życia ZSP Aktualności

Finalista XXIX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych
17 kwietnia 2016

Szymon Kaźmierski z klasy 3 Technikum Budowlanego od 14 do 16 kwietnia godnie reprezentował naszą szkołę podczas Finału XXIX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w Ostrzeszowie.

Prawo udziału w zawodach centralnych wywalczył 5 marca w Zielonej Górze. W sobotę 15 kwietnia w gronie 86 uczestników z całej Polski zmagał się z zadaniami przygotowanymi przez organizatorów turnieju, potwierdzając swoim startem tytuł finalisty, który zwalnia go ze zdawania części pisemnej egzaminu zawodowego oraz upoważnia do wstępu na wybraną uczelnię techniczną w kraju.

To już kolejny finalista olimpiady budowalnej z ZSP, bowiem od lat nauczyciele naszego Technikum Budowlanego, zgodnie z założeniem tych zawodów, przygotowują wysoko wykwalifikowaną kadrę dla budownictwa rozwijając wśród młodzieży zainteresowanie tą gałęzią gospodarki oraz pogłębiając wiedzę i umiejętności budowlane swoich podopiecznych.

Szymonowi życzymy dalszych sukcesów zawodowych, a gimnazjalistów zachęcamy do podjęcia nauki w naszym Technikum Budowlanym.

Skip to content