Z życia ZSP Aktualności

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
4 grudnia 2016

Uczniowie przygotowujący się do wykonywania zawodu sprzedawcy 2 grudnia 2016 roku uczestniczyli w kolejnej już wycieczce zawodowej. Tym razem był to Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych na MTP, czyli artystyczna rewolucja na wyciągnięcie ręki.

Świąteczne stoiska zachwycały nietuzinkowymi prezentami, ozdobami choinkowymi oraz dekoracjami od najlepszych rękodzielników i artystów.

Każdy uczestnik mógł wziąć udział w warsztatach i własnoręcznie ozdobić wyjątkowy prezent.

Obserwacja różnych aranżacji przestrzeni handlowej, poznanie atrakcyjnych form upowszechniania zawodu sprzedawcy, sprzyjały tworzeniu wizerunku osoby pracującej na stanowisku sprzedawcy jako twórczej i samodzielnej.

b

Udział przyszłych handlowców w poznańskich targach przyczynił się do wzbogacenia doświadczeń zawodowych oraz zintegrował szkolny zespół przyszłych pracowników handlu.

 

Skip to content