Z życia ZSP Aktualności

Dzień Kobiet na sportowo w ZSP
11 marca 2024
Dzień Kobiet jest świetnym dniem do świętowania w każdy sposób. Młode siatkarki i siatkarze naszej szkoły świętowali go na sportowo.
Podczas towarzyskiego Turnieju Piłki Siatkowej mieliśmy przyjemność gościć w naszych murach pięć zespołów siatkarskich ze szkół podstawowych: SP1 Śrem, SP6 Śrem, SP Zbrudzewo, SP Nochowo i SP Dąbrowa.
Rozegrane mecze były bardzo zacięte, a zawodniczki i zawodnicy walczyli o każdy punkt. W przerwach natomiast mieli możliwość zwiedzania szkoły, po której oprowadzały nasze uczennice Olga i Basia z klasy 3TFG.
Nie możemy również zapomnieć o super sędziach – dziękujemy Filipowi z 3D i Mikołajowi z 4TBG, którzy prowadzili wszystkie mecze i wykazali się wielkim profesjonalizmem.
Najlepsi otrzymali nagrody, a wszystkie “kobietki” kwiatka.
Gratulujemy zwycięzcom z Szkoły Podstawowej nr6 w Śremie przed Szkołą Podstawową z Nochowa oraz pozostałym drużynom: Szkole Podstawowej nr1 im. Mikołaja Kopernika w Śremie, Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Zbrudzewie, Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Dąbrowie.
Skip to content