Z życia ZSP Aktualności

Dzień Chłopca w ZSP
2 października 2018

Dzień Chłopca obchodziliśmy w naszej szkole w poniedziałek 1 października. Tego dnia samorząd uczniowski przygotował dla wszystkich chłopców z ZSP wiele atrakcji. Podczas dużej przerwy na boisku szkolnym dziewczęta częstowały chłopców słodkościami przygotowanymi w szkolnej pracowni gastronomicznej. Każdy młody mężczyzna mógł zakręcić kołem fortuny i wylosować ciekawą nagrodę, np. dodatkowe punkty z przedmiotu, dodatkowy limit lub słodycze. Atmosferę podgrzewał szkolny zespół muzyczny. Dziewczęta przygotowały również konkurs na najprzystojniejszego chłopaka w szkole. Zagłosować mógł każdy zainteresowany, a według żeńskiej części społeczności ZSP najatrakcyjniejszym mężczyzną okazał się Artur Jaroć z klasy 4TG. Kolejne miejsca zajęli Nikodem Maciejewski z klasy 3wb i Dominik Połomski z klasy 3TB.

Wygranym gratulujemy, a wszystkim Panom z ZSP życzymy pomyślności oraz radości każdego dnia.

Skip to content