Z życia ZSP Aktualności

Dzień Chłopaka w naszej szkole
3 października 2017

W poniedziałek 2 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka.

Z tej okazji samorząd uczniowski wraz z żeńską częścią społeczności szkolnej przygotował dla wszystkich chłopców z ZSP niespodziankę. Podczas dużej przerwy każdy młody mężczyzna mógł wziąć udział w zabawie „Koło fortuny” i wygrać „limit” zwalniający z bieżącego przygotowania do zajęć z wybranego przedmiotu lub słodką niespodziankę. Dziewczęta częstowały chłopców pysznymi wypiekami, które własnoręcznie przygotowały w szkolnej pracowni gastronomicznej. A żeby było nie tylko słodko, ale również zdrowo, zaprosiły chłopaków do wspólnej zabawy – Zumby. Wszyscy bawili się wyśmienicie, a uśmiechy na twarzach rozbawionych mężczyzn były bezcenne.

Wszystkim Panom z ZSP życzymy pomyślności oraz radości każdego dnia.

Skip to content