Z życia ZSP Aktualności

Ambasador marki Volvo w ZSP
15 lutego 2019

Właściciel firmy „Kruk Transport” i Ambasador marki Volvo – pan Zbigniew Kruk – spotkał się 13 lutego z uczniami technikum samochodowego. Pan Zbyszek przybliżył młodzieży arkana swojej pracy w PKS, podzielił się wrażeniami z wyjazdów w latach 90-tych ciężarówką do krajów Bliskiego Wschodu i dawnego Związku Radzieckiego. Opowiedział również w jaki sposób tworzył własną firmę transportową i o współpracy z firmą Volvo. Podkreślił, że do odniesienia sukcesu konieczna jest pasja i systematyczna praca oraz bardzo przydaje się znajomość języka angielskiego.
W najbliższych dniach dzięki pomocy Pana Zbigniewa Kruka nasi uczniowie wyjadą na wycieczkę do Serwisu Volvo w Ostrowie i firmy „Kruk Transport” w Zdunach.

Spotkanie zorganizowało Stowarzyszenie Byłych Pracowników i Sympatyków PKS Warszawa.

Skip to content