Z życia ZSP Aktualności

“Żywioły we włosach” – potrójny sukces
5 marca 2023
V Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski, który odbył się 3 marca 2023 w Krotoszynie, dla startujących w nim naszych dziewcząt z Technikum Fryzjerskiego, był bardzo udany. Rywalizacja w zmaganiach konkursowych była zacięta, bowiem startowało w nim 16 zespołów ze szkół z Ostrowa Wielkopolskiego, Kobylina, Jarocina, Śremu  i Krotoszyna.
nnn
Tematem tegorocznego konkursu były ,,Żywioły we włosach”, a celem było przede wszystkim wykonanie fryzury i stylizacji zgodnie z tematem oraz wymiana doświadczeń międzyszkolnych, promocja młodych talentów oraz sprawdzenie umiejętności uczniów na różnych poziomach kształcenia.
Młode adeptki sztuki fryzjerskiej przez ponad 90 minut tworzyły swoje niepowtarzalne “dzieła fryzjerskie”, wraz z odpowiednim doborem stylizacji i makijażu. Pomimo wysokiego poziomu rywalizacji, nasze dziewczyny z Technikum Fryzjerskiego nie dały innym szans, zajmując 2 najwyższe miejsca na podium i wyróżnienie:
nnn
I miejsce: Wiktoria Jurga – 4TF
II miejsce: Patrycja Mrug – 4TF
wyróżnienie: Martyna Kolan – 3TF.
nnn
Dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Skip to content