Z życia ZSP Aktualności

Znów mamy z czego się cieszyć
13 kwietnia 2017

Uczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych po raz kolejny wykazali się wiedzą i kreatywnością. Tym razem Aleksandra Stiller i Martyna Limańska zachwyciły jury XVIII powiatowej olimpiady dla szkół ponadgimnazjalnych “Jak dobrze być zdrowym”, które przyznało naszym dziewczynom pierwsze miejsce.

Tegoroczna edycja olimpiady poświęcona była depresji. Konkurs składał się z części teoretycznej oraz praktycznej. Nasze reprezentantki przygotowały wcześniej plakat, a podczas konkursu przeprowadzonego 7 kwietnia w ZSE wykazały się wiedzą z zakresu tematyki zdrowotnej oraz zaprezentowały zestaw ćwiczeń gimnastycznych przy muzyce mający wpływać na przeciwdziałanie depresji.

Organizatorami konkursu byli:  PSSE Śrem, Pielęgniarski Ośrodek Medycyny Szkolnej BASISMED oraz ZSE Śrem.

Aleksandra i Martyna pokonały zespoły z LO i ZSE, przysparzając społeczności naszej szkoły powodów do dumy.

 

Skip to content