Z życia ZSP Aktualności

Zwycięzcy szkolnego etapu Olimpiady Budowlanej
21 listopada 2017

Po raz kolejny uczniowie naszej śremskiej „politechniki” biorą udział w ogólnopolskiej olimpiadzie o tematyce budowlanej. Tym razem reprezentować będą nas Filip Frąckowiak – kl. 4 TB, Patryk Jarczyński – kl. 3 TB i Szymon Szałaga – kl. 4 TB.

Zdobyli oni największą liczbę punktów w zawodach XXIII Szkolnej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, które odbyły się 17 listopada. Uczestnicy etapu szkolnego z klasy II, III i IV Technikum Budowlanego musieli wykazać się wiedzą i umiejętnościami z zakresu wszystkich przedmiotów zawodowych budowlanych, rozwiązując 10 zadań w ciągu 120 minut.

Filip, Patryk i Szymon 3 marca 2018 r. w Zielonej Górze zmierzą się z zawodnikami innych szkół w II etapie XXXI Okręgowej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności  Budowlanych.  Mamy nadzieję, że dołączą oni do licznego grona finalistów i laureatów tych prestiżowych zawodów, kontynuując osiągnięcia uczniów naszego Technikum Budowlanego z poprzednich lat.

Życzymy sukcesów!

Skip to content