Z życia ZSP Aktualności

Zajęcia praktyczne – przedłużone zawieszenie do 18 kwietnia br.
8 kwietnia 2021
Zajęcia praktyczne uczniów szkół branżowych u Pracodawców, jak i uczniów technikum – realizowanych zarówno w szkolnych pracowniach, jak i u Pracodawców, 29 marca zawieszone zostały do 11 kwietnia br. Zawieszenie to zostaje przedłużone do 18 kwietnia br. Rozporządzenie dotyczy wszystkich uczniów, również pracowników młodocianych, którzy ukończyli 18 rok życia. Więcej na stronie Cechu Rzemiosł Różnych w Śremie: 
 http://srem.icech.pl/wiadomosc,przedluzenie-praktyczna-nauka-zawodu-i-mlodociani-pracownicy-nie.html
                                                                                                                                             Kierownik Szkolenia Praktycznego ZSP Śrem Jacek Stawiński
Skip to content