Z życia ZSP Aktualności

“Zabytki architektoniczne Śremu i okolic”
12 marca 2019

To już VIII edycja konkursu “Zabytki architektoniczne Śremu i okolic”, który odbył się w Zespole Szkół Politechnicznych. Głównym organizatorem jak co roku było Towarzystwo Miłośników Ziemi Śremskiej, a w jury gościnnie zasiadł regionalista śremski pan Zdzisław Żeleźny. W zmaganiach konkursowych udział wzięły trzyosobowe drużyny ze śremskich szkół ponadgimnazjalnych. W przyjaznej atmosferze uczniowie rywalizowali indywidualnie i drużynowo, a poziom wiedzy o regionie śremskim był wyrównany. Drużyna z ZSP w składzie Hubert Flaczyński, Aleksander Skrzypczak i Filip Matuszewski zdobyła największą liczbę punktów i zwyciężyła w klasyfikacji drużynowej. W klasyfikacji indywidualnej I miejsce zajął A. Skrzypczak, a II lokatę H. Flaczyński ex aequo z Martą Simon z Zespół Szkół Rolniczych w Grzybnie.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki.

Skip to content