Z życia ZSP Aktualności

XXV Szkolna Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych
25 listopada 2019

Szkolny etap XXV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych odbył 19 listopada 2019r. W szkolnej rywalizacji udział wzięło 16 uczniów z klas IV, III i II Technikum Budowlanego. Zawodnicy zmierzyli się z nie lada wyzwaniem, bowiem w ciągu 120 min  musieli rozwiązać 10 zadań, których tematyka obejmowała zakres wszystkich przedmiotów zawodowych budowlanych. Maksymalna liczba punktów możliwych do uzyskania wynosiła 40, a uczniowie musieli wykazać się nie tylko wiedzą, ale i umiejętnościami zawodowymi.

W wyniku rywalizacji najwięcej punktów uzyskali uczniowie: Hubert Flaczyński  z kl.4TB, Filip Matuszewski z kl.3TB i Karol Dominiak z kl.4TB, którzy będą reprezentować szkołę na XXXIII Okręgowej Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności  Budowlanych 29 lutego 2020 r. w Zielonej Górze.

Życzymy sukcesów!

Skip to content