Z życia ZSP Aktualności

Szkolna Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych
26 listopada 2018

Rywalizacje w XXIV Szkolnej Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, w której uczestniczyło 15 uczniów z klas IV, III i II Technikum Budowlanego odbyły się 21 listopada 2018 roku.

Zawodnicy w ciągu 120 min rozwiązywali 10 zadań, a maksymalna liczba punktów możliwych do uzyskania wynosiła 40. Tematyka zadań obejmowała zakres wszystkich przedmiotów zawodowych budowlanych, z których to uczniowie musieli wykazać się wiedzą i umiejętnościami.

W wyniku rywalizacji najwięcej punktów uzyskali uczniowie: Jarczyński Patryk – kl.4TB, Flaczyński Hubert– kl.3TB oraz Zgrabczyński Kacper – kl.4TB. Będą oni reprezentować szkołę na XXXII Okręgowej Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności  Budowlanych w Zielonej Górze 2 marca 2019 roku.

Życzymy sukcesów!

Skip to content