Z życia ZSP Aktualności

Wysoka zdawalność po raz kolejny!!!
2 kwietnia 2017

Nasi uczniowie po raz kolejny udowodnili, że w Zespole Szkół Politechnicznych solidnie przygotowujemy przyszłych fachowców. Świadczą o tym wyniki ostatniej sesji egzaminacyjnej, które poznaliśmy ostatniego dnia marca. Tym razem średnia zdawalność egzaminów zawodowych w naszej szkole była wyższa niż średnia w okręgu aż 19%.

Zdawalność w ZSP we wszystkich zawodach wyniosła 91%, a średni wynik dla woj. wielkopolskiego, zachodniopomorskiego i lubuskiego to 72%. Napawa nas to dumą, tym bardziej, że w niektórych kwalifikacjach osiągnęliśmy 100%: B 18 Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich, T15 Organizacja żywienia i usług gastronomicznych, A 23 Projektowanie fryzur. W pozostałych kwalifikacjach nasi uczniowie poradzili sobie także znakomicie, co pokazuje załączone zestawienie:

Takie wyniki bardzo cieszą uczniów i nauczycieli. Są najlepszą wizytówką kształcenia w ZSP. Od zawsze stawiamy na jakość kształcenia zawodowego. Wierzymy, że nasi uczniowie poradzą sobie na rynku pracy.

Skip to content