Z życia ZSP Aktualności

Wakacje… wakacje… wakacje…
28 czerwca 2015

Radośni, zadowoleni z wyników i osiągnięć uczniowie szkoły zakończyli uroczyście rok szkolny 2014/2015. Gratulacje i życzenia udanych i bezpiecznych wakacji złożyli dyrektor szkoły Wisława Frydryszak i wicestarosta śremski Janusz Przywara. Podczas uroczystego apelu wręczono też świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy, podziękowania i nagrody tym uczniom, którzy osiągali sukcesy na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim.
Tego dnia odbyła się również uroczystość zakończenia nauki w Zasadniczej Szkole Zawodowej. 110 uczniów otrzymało świadectwa ukończenia szkoły i nagrody. Absolwenci nie ukrywali, że jednak żal opuszczać szkołę, w której spędzili trzy lata. Deklarowali, że część z nich podejmie u nas naukę w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych. Życzymy im, aby zawód, który będą wykonywać przynosił im jak najwięcej satysfakcji.

 

Skip to content