Z życia ZSP Aktualności

W wakacyjnym klimacie
25 czerwca 2016

W ostatnim tygodniu nauki niektórzy uczniowie ZSP “wyruszyli” w Polskę. Zamiast szkolnej ławki wybrali spędzanie czasu na łonie natury.

Uczniowie I TFT i I wb w środę 22 czerwca wyjechali do Wrocławia, aby poznać różne ekosystemy związane ze środowiskiem wodnym Czarnego Kontynentu. We wrocławskim Afrykarium, unikatowym na skalę światową kompleksie, prezentowane są zwierzęta zamieszkujące plaże i rafę koralową Morza Czerwonego, rzekę Nil, krainę Wielkich Rowów Afrykańskich, głębię Kanału Mozambickiego, plaże Wybrzeża Szkieletów (Namibia) i Dżunglę dorzecza Kongo. Wycieczka była również okazją do zapoznania się z pozostałymi mieszkańcami wrocławskiego ZOO, z różnych zakątków świata.  Wrocławski ogród zoologiczny to z pewnością miejsce godne polecenia na wakacyjny wyjazd, podczas którego nikt nie będzie się nudził.

W atrakcyjny sposób spędzili ten przedwakacyjny czas uczniowie klasy III TFS, którzy pojechali na trzydniowy biwak do Boszkowa. Grupa chłopaków jak zawsze na motorach. Pogoda sprzyjała wypoczynkowi naszych uczniów na terenie Pojezierza Leszczyńskiego, będącego atrakcją dla turystów i wczasowiczów z całej Polski, a także coraz częściej również i z zagranicy.

WROCŁAW 2016

BOSZKOWO 2016

Skip to content