Z życia ZSP Aktualności

W świątecznym Wrocławiu
28 listopada 2021

Jarmark bożonarodzeniowy we Wrocławiu jest jednym z najpiękniejszych w Polsce i dlatego też uczniowie klas sprzedawców: 1b i 3Kg oraz fryzjerów 3TF wybrali się tam (24.11.2021 r.), aby poczuć już świąteczny klimat. Spacerując po Starym Rynku oraz Placu Solnym, uczniowie podziwiali tradycyjne przysmaki oraz przepiękne rękodzieło, a w Bajkowym Lasku w Domku Świętego Mikołaja mogli podejrzeć zapracowane elfy.

Zwiedzając bożonarodzeniowy jarmark młodzież podziwiała nie tylko świąteczne dekoracje, ale również piękną architekturę miasta Wrocławia. Wycieczka była doskonałą okazją do integracji młodzieży, ale i wprowadzeniem do zbliżających się świąt.

Przyjemna pogoda i świetne humory dopełniły całości atrakcji.

Skip to content