Z życia ZSP Aktualności

W świątecznym Wrocławiu
19 grudnia 2019

W czasie poprzedzającym zbliżające się Święta Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły zwiedzili  jarmarki świąteczne we Wrocławiu. Program wycieczek był napięty, ale też uzależniony od profesji zwiedzających. Turyści z ZSP skupili się na atrakcjach turystycznych miasta – Oceanarium, Hydropolis, kolejce Polinka oraz wjeździe na najwyższe piętro Sky Tower. Natomiast budowlańcy, młodzi adepci sztuki fryzjerskiej nastawili się na zabytki architektoniczne. Uczniowie przeszli spacerem po Ostrowie Tumskim oraz ulicami śródmieścia podziwiając piękne budowle i pomniki.
Niezależnie od profesji wszyscy dotarli na wrocławski rynek, by podziwiać bajkowy świat Jarmarku Bożonarodzeniowego. Przyjemna pogoda i świetne humory dopełniły całości atrakcji. Było i co oglądać i co kupić.

 

 

Skip to content