Z życia ZSP Aktualności

W świątecznym klimacie…
18 grudnia 2015

W  świątecznym klimacie uczniowie klasy II Technikum Turystycznego w piątek 18 grudnia poznawali Wrocław.  Wśród zabytków Starego Miasta chłonęli atmosferę Jarmarku Bożonarodzeniowego, wprowadzającego swym niezwykłym wystrojem oraz różnorodnością oferowanych produktów w magię zbliżających się świąt.

Wycieczka ta była doskonałą okazją do zrealizowania zajęć praktycznych w ramach których uczniowie zwiedzili Archikatedrę św. Jana Chrzciciela, zapoznali się z funkcjonowaniem transportu kolejowego, obejrzeli wagony superszybkiego pociągu Pendolino oraz skorzystali z kolei liniowej Polinka. Podziwiali także panoramę miasta z punktu widokowego najwyższego w Polsce budynku Sky Tower (212 m).

Kolejny wyjazd naszej młodzieży potwierdza fakt, że w ZSP łączymy naukę z pasją, integracją i przyjemnością podróżowania.

a

Skip to content