Z życia ZSP Aktualności

W pięknym mieście Toruń…
4 października 2022

Ostatni tydzień września  obfitował w wiele różnych form aktywności szkolnych. Jedną z nich były wycieczki dydaktyczne, na którą do Torunia wybrali się uczniowie klas 4 Technikum Budowlanego. Piękna pogoda i dobre humory sprzyjały zwiedzaniu i podziwianiu jednego  z najpiękniejszych miast Polski. Głównym założeniem wyprawy było zapoznanie się przyszłych budowlańców z zabytkami architektury tego miasta i ich renowacją. Młodzi budowlańcy spacerowali  po urokliwych uliczkach śródmieścia, zapoznawali się z historią miasta, jego słynnymi mieszkańcami, a także podziwiali piękne kamienice i pomniki. Przyszli budowlańcy mieli również okazję zapoznać się z konstrukcją obiektów, detalami strukturalnymi oraz porównać style architektoniczne miasta. Nie obyło się bez zakupów tradycyjnych toruńskich pierników.

Wycieczki dydaktyczne nie tylko wspierają rozwój umiejętności młodych ludzi, ale pomagają im w budowaniu wysokich kompetencji, aby w życiu zawodowym mogli w pełni wykorzystać zdobytą wiedzę.

Skip to content