Z życia ZSP Aktualności

W firmie Eko Partner
29 października 2019

Uczniowie klasy 4 technikum samochodowego odwiedzili 29 października br. stację demontażu pojazdów samochodowych oraz serwis samochodowy Eko Partner. Firma ta zajmuje się nie tylko demontażem samochodów, ale również kompleksową obsługą samochodów osobowych, typu SUV i busów. Można w niej zezłomować pojazd, naprawić zepsute auto, wymienić opony, zakupić niezbędne podzespoły i części oraz umyć samochód profesjonalnymi i bezpiecznymi dla środowiska środkami. Uczniowie ZSP zapoznali się z procesem kasacji pojazdu wraz z aspektami prawnymi oraz recyklingiem pojazdów i jego wpływem na środowisko. Tradycją już jest, że jeden z uczniów może osobiście zneutralizować poduszkę powietrzną poprzez jej detonację, co wzbudza wiele pozytywnych emocji. 

Skip to content