Z życia ZSP Aktualności

Uczniowie ZSP w Teatrze Nowym w Poznaniu
30 listopada 2018

27 listopada uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielamami mieli ogromna przyjemność zobaczyć w Teatrze Nowym w Poznaniu spektakl wyreżyserowany przez I. Cywińską – “Wiśniowy sad” A. Czechowa. Na dużej scenie poznańskiego teatru podziwialiśmy popis wspaniałego aktorstwa – przejmującą rola Michała Grudzińskiego czy brawurową kreację stworzoną przez główną aktorkę tego przedstawienia – Antoninę Choroszy. “Wiśniowy sad” grany jest w Nowym od pięciu lat i ciągle przy pełnej sali.Cywińska starała się wydobyć z dramatu Czechowa najbardziej aktualne wątki, co zapewne jest przyczyną popularności jej spektaklu.
W ramach “Spotkań z kulturą ” w tym roku szkolnym wybierzemy się jeszcze na pewno na ważne poznańskie przedstawienia czy koncerty.
Do zobaczenia!

Skip to content