Z życia ZSP Aktualności

Uczniowie ZSP w stolicy
2 listopada 2017

W dniach 30 i 31 października grupa uczniów naszej szkoły uczestniczyła w ciekawej wycieczce do Warszawy.

W trakcie pobytu w stolicy młodzież miała okazję przyjrzeć się zarówno starej jak i nowej architekturze miasta. Uczniowie zobaczyli z bliska Stadion Narodowy. Zachwyciła ich roziskrzona w świetle neonów Warszawą nocą.  Jej wizytówka, czyli Pałac Kultury i Nauki, o tej porze wydawał się  piękniejszy i bardziej okazały.

Główną atrakcją wycieczki było jednak uczestniczenie w nagraniu  finałowego odcinka programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Młodzież miała szansę zobaczyć z bliska kulisy pracy realizatorów tego projektu. Uczniowie obserwowali operatorów kamer, dźwiękowców, oświetleniowców, charakteryzatorów itp.,  podziwiali jak sprawnie i wielokrotnie dokonuje się zmiany skomplikowanej scenografii. Interesujące było przyglądanie się na żywo występom wszystkich artystów, pracy prowadzących program, jurorom. W trakcie przerw zainteresowani i „zaradni” uczniowie korzystali z okazji, aby krótko porozmawiać i zrobić sobie zdjęcia z niektórymi uczestnikami programu lub siedzącymi na widowni celebrytami.

Choć nagranie trwało długo, to nikt nie narzekał. Atrakcyjność tego wydarzenia rekompensowała wszystko.  Pobyt w stolicy na pewno pozostanie w pamięci uczniów ZSP. 

Skip to content