Z życia ZSP Aktualności

Uczniowie technikum fryzjerskiego znów w czołówce
13 marca 2015

Wyróżnienia dla uczniów technikum fryzjerskiego podczas ogólnopolskiego konkursu dla młodych krawców i projektantów „Mała Pętalka” w Poznaniu. W czwartek 12 marca w XXI edycji ogólnopolskiego konkursu dla młodych krawców i projektantów „Mała Pętalka” nasi uczniowie otrzymali dwa wyróżnienia. W kategorii „Ubiór” Katarzyna Skrzypczak i Dawid Kunert otrzymali wyróżnienie za kolekcję pt. „Hipnotyzujące olśnienie”, natomiast w kategorii „Fryzura” Angelika Śmigaj otrzymała wyróżnienie za fryzurę pt. „Face to face”.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie technikum fryzjerskiego. O prestiżu i wysokim poziomie konkursu świadczy fakt, że uczestniczą w nim szkoły z całej Polski. Tym bardziej cieszą nas wysokie miejsca zdobyte przez naszych uczniów.

Skip to content