Z życia ZSP Aktualności

Uczniowie 3TB na budowie CORNER PARK
13 maja 2018

W ramach zajęć praktycznych uczniowie klasy 3Technikum Budowlanego 10 maja 2018r. zwiedzili budowę osiedla domków wielorodzinnych CORNER PARK w Śremie.

Po budowie oprowadziła młodych budowlańców absolwentka naszej szkoły Agnieszka Grzegorczyk, będąca kierownikiem robót, która 3 lata temu ukończyła Technikum Budowlane. Zapoznała podopiecznych z rozwiązaniami konstrukcyjno-materiałowymi oraz układem mieszkań w budowanych blokach, odpowiadała na pytania uczniów oraz zachęcała młodzież do dalszej nauki i podjęcia pracy w prężnie rozwijającej się branży budowlanej, która bardzo potrzebuje młodej, dobrze wykształconej kadry.  

Wyjście na budowę było interesujące i poszerzyło wiedzę zawodową zdobytą przez przyszłych budowlańców na lekcjach teoretycznych i zajęciach praktycznych.

Skip to content