Z życia ZSP Aktualności

Technicy pojazdów samochodowych w TOTEMIE
18 września 2017

Uczniowie klasy IV Technikum Samochodowego 18 września zgłębiali wiedzę w firmie TOTEM.

Fachowcy ze śremskiego przedsiębiorstwa zapoznali młodzież z badaniami technicznymi oraz systemem informatycznym stacji kontroli pojazdów. Uczniowie ZSP wzięli udział w badaniu technicznym autobusu i ciągnika siodłowego z naczepą. Zwiedzili także serwis samochodów ciężarowych i autobusów oraz lakiernię.

Doświadczony personel w przystępny sposób przeprowadził zajęcia dla naszych uczniów, którzy mogli obserwować pracę w firmie wykorzystującej nowoczesne technologie naprawcze, świadczącej klientom wysokiej jakości usługi m. in. z zakresu kompleksowej naprawy samochodów i diagnostyki pojazdowej.

Nasi tegoroczni maturzyści już po raz kolejny przekonali się, że nauka zawodu może być ciekawą przygodą, a nie przykrym obowiązkiem.

Zapraszamy wszystkich uczniów klas 3 gimnazjów do Zespołu Szkół Politechnicznych!

Oferujemy naukę zawodu w dobrze wyposażonych pracowniach oraz w urozmaiconej formie.

Skip to content